Главная » 2015 » Май » 15 » Як захистити автомобіль від незаконного заволодіння
13:13
Як захистити автомобіль від незаконного заволодіння

Державтоінспекція Харківської області звертає увагу всіх автовласників на необхідність забезпечення схоронності транспортних засобів від злочинних посягань. Злочинців приваблює, перш за все транспорт, який не обладнаний протиугонною сигналізацією, залишений власниками поруч з об’єктами торгівельних мереж та культурно-масових заходів, поза охоронюваних стоянок та паркувань. У нічний час, безпосередньо в м. Харкові, 73% злочинів було скоєно відносно транспортних засобів, що були залишені власниками біля багатоповерхових житлових будинків.

Пам’ятайте, що будь-які грошові витрати щодо забезпечення схоронності транспортного засобу виправдані та попередять як від викрадання авто, так і від крадіжки майна, що в ньому знаходиться.

Уникайте придбання транспортних засобів за дорученням для запобігання в подальшому шахрайських дій стосовно транспорту та будь-яких негативних наслідків, пов’язаних із забороною розпорядження та експлуатації рухомим майном. Використовуйте при оформленні угод нотаріальні заклади та спеціалізовані торгівельні організації.

Гарантом безпеки транспортного засобу є, в першу чергу, розсудливість та обачність.

Для інформації: за 4 місяці поточного року на території м. Харкова та області зареєстровано 127 незаконних заволодінь транспортними засобами. З них – розшукано 73, залишається в розшуку – 254 транспортні засоби.


http://dai-kharkov.gov.ua/
Просмотров: 282 | Добавил: Rudyk_Ivan | Теги: захистити, ДАІ, автомобіль, незаконного, шахрайство, угон, Харків, заволодіння, техпаспорт | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Приветствую Вас, Гость!
Суббота, 11.07.2020

 тел. 0508506423
 тел. 0683954532
тел. 0639816972