Главная » 2015 » Июль » 7 » Уряд ухвалив рішення про ліквідацію ДАК “Автомобільні дороги України”
12:17
Уряд ухвалив рішення про ліквідацію ДАК “Автомобільні дороги України”

Урядовий комітет з питань розвитку інфраструктури та екологічної політики підтримав ліквідацію Державної акціонерної компанії “Автомобільні дороги України”, передає УНН з посиланням на прес-службу КМУ.
Таке рішення було ухвалене під час засідання комітету, що відбулося 6 липня під головуванням віце-прем’єр-міністра Валерія Вощевського.
У прес-службі наголошують на тому, що необхідність у ліквідації цієї компанії викликана реформування системи управління автодорів.
“Саме тому, профільний Урядовий комітет підтримав проект постанови, згідно з якою державна акціонерна компанія ліквідовується, а її дочірні підприємства — облавтодори переходять до сфери управління державного агентства автомобільних доріг”, — йдеться у повідомленні.
В уряді наголосили також на тому, що паралельно з передачею доріг та обслуговуючих організацій місцевій владі необхідно вирішувати й питання фінансування.
“Фінансове забезпечення того, що ми передаємо, має бути зрозумілим і чітким. Необхідно відновлювати практику створення спеціального дорожнього фонду з чітко виділеними джерелами наповнення, адже ритмічність роботи дорожньої галузі залежить від ритмічності фінансування”, — наголосив В.Вощевський.
Просмотров: 308 | Добавил: Rudyk_Ivan | Теги: ДТП, дороги, ухвалив, автоюрист, уряд, України”, ліквідацію, бесплатная юридическая консультация, “Автомобільні, рішення | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Приветствую Вас, Гость!
Суббота, 11.07.2020

 тел. 0508506423
 тел. 0683954532
тел. 0639816972