Главная » 2015 » Февраль » 19 » З 31 березня в Україні введуть нові автомобільні номерні знаки європейського зразка
16:55
З 31 березня в Україні введуть нові автомобільні номерні знаки європейського зразка
      В Україні з 31 березня 2015 року почнуть видавати автомобільні номерні                                          знаки європейського зразка.

       Про це заявив заступник міністра внутрішніх справ України - керівник апарату Сергій Чеботар, повідомляє прес-служба МВС, інформує «Публіцист».

      За його словами, Державна служба інтелектуальної власності України ще 25 вересня 2014 року видала МВС патент на виготовлення нових номерних знаків для транспортних засобів. Віднині власником номерних знаків буде МВС в особі Департаменту Державної автомобільної інспекції. Посередництво будь-яких фірм виключено. 

     «Нові номерні знаки країн Європи, які використовуються на етапі набуття членства в Європейському Союзі, в Україні будуть введені вже з 31 березня цього року. Незважаючи на економічні труднощі, пов’язані з інфляційними процесами, ціна не буде змінюватись і коштуватимуть вони всього 134 гривні. Таким чином, нова система видача номерів для транспорту орієнтована, насамперед, на збереження стабільності для громадян країни», - зазначив Сергій Чеботар.

      Заступник міністра додав, що дозвіл на виготовлення номерних знаків отримані на підставі Закону України «Про охорону прав на промислові знаки».

         Сергій Чеботар вважає, що зроблено ще один крок на шляху реформування правоохоронного відомства.

       «Ми прагнемо прибрати всі складові можливих корупційних дій. Буде створена прозора система забезпечення всіх автовласників сучасними номерними знаками», - підсумував він.
Просмотров: 283 | Добавил: АВТОАДВОКАТ | Теги: Нові номерні знаки | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Приветствую Вас, Гость!
Суббота, 11.07.2020

 тел. 0508506423
 тел. 0683954532
тел. 0639816972